• Banner

Kelnaitės su juostele - "stringai"
Minta.LT | Kelnaitės su juostele - "stringai"

Kelnaitės su juostele - "stringai"

Kelnaitės su juostele – „stringai“

Tai yra puikus  pasirinkimas moters, kuri pasitiki savimi, siekia užsibrėžtų tikslų, nenori daryti jokių kompromisų, rinkdamasi apatinius drabužius, bei trokšta jaustis kuo patogiau.

Šiame kataloge pateikiamos įvairių rūšių mini kelnaitės. Galbūt jums patinka nepridengti sėdmenys ir siekiate kuo labiau apnuoginti kūną? Tai patogu deginantis, einant į masažą ar atliekant kitas procedūras.

O gal jūsų tikslas yra pasirinkti kelnaites su juostele tam, kad sužavėtumėte mylimą vyrą?

Visos moterys pritars, jog apatinių drabužių niekada nebūna per daug. Tai ypač svarbu moterims, kurios visada privalo būti gražios, geidžiamos ir pasitikinčios savimi.

Kelnaitės - „stringai“ yra ne tik labai patogios, bet ir lengvai prižiūrimos. Skalbti ir džiovinti yra tikrai lengva. Kelnaitės greitai išdžiūsta, neišsitampo. Atsižvelgiant į tai, kad šio tipo apatiniai drabužiai uždengia mažiau kūno, alerginių reakcijų tikimybė tampa minimali.

Jei nesate įsitikinusi, kokio tipo kelnaitės su juostele yra geriausios, rinkitės keletą iš karto. Atkreipkite dėmesį į stilių bei į spalvą. Rinkdamasi spalvą,  derinkite kelnaites su viršutiniais drabužiais. Iš anksto apgalvokite galimus derinius!

Aktyvūs filtrai