All new products
All sale products

Apatinis trikotažas moterims

Moteris – tai švelni gėlė, kuri turėtų visada žydėti. Kas gi šiuolaikinei moteriai padeda jaustis iš tikrųjų patraukliai ir gražiai? Pasitikėjimas savimi! Kaip gi jis formuojamas? Drabužiai, kosmetika, kremai, kaukės, šukuosena, manikiūras, pedikiūras.

Tačiau yra vienas, kitų nepastebimas, dalykas, kuris daug ką nulemia ir kurio negalima nepaisyti. Tai – apatinis trikotažas.

Taip, apatinis trikotažas moterims turėtų būti ne tik patogus, jis taip pat privalo patikti ir netgi įkvėpti moterį. 

Rodos, apatinis trikotažas moterims turi būti nebrangus, juk vis tiek niekas jo nemato. Tai nėra tiesa! Daugybė tyrimų rodo, kad pasitikėjimas savimi prasideda nuo kelnaičių ir kitų apatinių drabužių. Apatinis trikotažas moterims yra ne mažiau svarbus nei sijonas, palaidinė ir kitos aprangos detalės.

Kaip teisingai išsirinkti, kuo vadovautis, jeigu tai yra šitaip svarbu? Turbūt verta pradėti nuo pojūčių. Apatinis trikotažas moterims jokiu būdu neturėtų varžyti. Nėra nieko blogiau už dirželius, kurie įsiręžia į odą, ar įspaustas ant kūno žymes, kurios, dienai pasibaigus, yra ryškiai matomos. O jeigu krūtinė netelpa į kaušelius ir begėdiškai iškrenta greitai einant – tai jau apskritai yra katastrofa. Tinkamo dydžio pasirinkimas – nuo to ir derėtų pradėti. 

Toliau atkreipiame dėmesį į medžiagas. Jokiu būdu neturėtumėte taupyti medžiagoms. Apatinis trikotažas turi tiesioginį sąlytį su jūsų oda, kuri, kad ir uždengta, vis tiek turi kvėpuoti. Todėl mes teikiame pirmenybę natūralioms medžiagoms.

Vėliau – spalva: juoda, balta ir kūno spalvos. Pasirinkus šias spalvas, nekils rūpesčių derinant kitus drabužius. 

Ir stilius – dabar jau turėtumėte vadovautis savo asmeninėmis nuostatomis, susiformavusiomis per daugelį metų, tačiau nebijokite eksperimentuot

Parallax banner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac posuere quam. Proin consectetur, ligula nec pellentesque viverra, nisi nulla pellentesque est, ut iaculis orci turpis ut nibh.

Zobacz więcej

icon

Nemokamas Pristatymas

Užsakymams nuo 60 Eur.

icon

Prekių grąžinimas

Taikoma 14 dienų grąžinimo garantija

icon

I-VI | Pagalba telefonu

Konsultanto pagalba nuo 10:00 - 19:00

icon

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimais rūpinasi Swedbank